Sosyal Medya

Genel

Karabağlar Belediyesi’nden Kurban Bayramı Dayanışması

Paylaşım

tarih:

Karabağlar Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde yaklaşan Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda hazırlanan gıda kolileri, vatandaşların evlerine kadar ulaştırılıyor.

Başkan Kınay’ın Açıklamaları

Karabağlar Belediye Başkanı Helil Kınay, Karabağlar’ın birlik ve dayanışma içinde Kurban Bayramı’na hazırlandığını söyledi. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik zorlukların toplumun geniş kesimlerini derinden etkilediğini ve insanların zorlu koşullarda yaşamlarını sürdürmeye çalıştıklarına değinen Başkan Kınay, şunları söyledi:

“Bu anlamda Karabağlar’da da çok sayıda ailemiz bulunuyor. Karabağlar Belediyesi olarak onların yanında olmaya ve toplumsal dayanışmamızı büyütmeye devam ediyoruz. Bundan sonra da ilçemizde tüm ekiplerimizle birlikte; sivil toplum örgütlerimiz, iş dünyamız, meslek örgütlerimizle koordinasyon içinde hareket edecek ve derin yoksulluğun açtığı yaraları bir parça da olsa sarmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

İhtiyaç Sahiplerine Düzenli Destek

Kurban Bayramı öncesi belediye ekiplerinin ihtiyaç sahibi ailelere dağıttığı kolilerde, çay, pirinç, şeker, tarhana gibi kuru gıda ve konserve ürünler bulunuyor. Karabağlar Belediyesi, koli dağıtımlarının yanı sıra Sosyal Destek Kartı’yla yaklaşık 3 bin aileye her ay düzenli maddi destek sağlayarak onların yanında olmayı sürdürüyor.

Devamını Oku
Yorumları Gör

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir