Sosyal Medya

Denizli

Denizli’de EURO 2024 Heyecanı: Milli Maçlar Dev Ekranlarda

Paylaşım

tarih:

euro 2024 denizli 2 temmuz avusturya maçı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, EURO 2024’te büyük bir başarı göstererek son 16’ya kalan A Milli Futbol Takımının oynayacağı Avusturya maç heyecanını dev ekranlarla şehrin dört bir tarafına taşıyacak. Bu etkinlik, Denizli halkının futbol coşkusunu birlikte yaşaması için büyük bir fırsat sunuyor.

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nden 4 Dev Ekran

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda (EURO 2024) Çekya’yı yenerek son 16’ya kalan A Millî Futbol Takımı, 2 Temmuz 2024 Salı günü saat 22.00’de Avusturya ile karşılaşacak. Denizli Büyükşehir Belediyesi, EURO 2024 futbol coşkusunu kentin dört bir yanında kurduğu dev ekranlara taşımayı sürdürüyor. Avusturya-Türkiye karşılaşması Delikliçınar Meydanı, Çamlık Parkı girişi, Adalet Parkı ve Fatih Mahalle Muhtarlığı önünde dev ekranlarda izlenebilecek.

Denizli’de EURO 2024 Heyecanı: Milli Maçlar Dev Ekranlarda

Başkan Çavuşoğlu’ndan Davet

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Türkiye’nin 2-1 yendiği Çekya futbol maçı coşkusunu binlerce hemşehrisi ile birlikte yaşadığını hatırlattı. Aynı heyecan ve sevinci bir kez daha yaşamak için tüm vatandaşları Avusturya-Türkiye karşılaşmasını dev ekranlardan birlikte izlemeye davet eden Başkan Çavuşoğlu, “Euro 2024 heyecanını yine şehrimizin dört bir yanında hep birlikte yaşayacağız. Umarım bu heyecan ve coşku güzel bir galibiyetle taçlanır. Şimdiden bizim çocuklara yürekten başarılar diliyorum” dedi.

Denizlililer, milli maç heyecanını yine dev ekranlarda yaşayarak hemşehrileri ile birlikte futbol coşkusunu paylaşacak. Bu etkinlik, sadece maç izlemekle kalmayıp, aynı zamanda birlik ve beraberlik duygularını pekiştirecek bir fırsat sunuyor.

Devamını Oku
Yorumları Gör

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir