Sosyal Medya

Manisa

Manisa Salihli’de Eski Eşi ve Ailesini Öldüren Şüpheli Yakalandı

Paylaşım

tarih:

manisa salihli vahşi cinayet

Manisa’nın Salihli ilçesinde, bir kişi tartıştığı eski karısı ile kayınvalidesi ve kayınbiraderini bıçaklayarak öldürdü. Polis, olay yerinden uzaklaşan şüpheliyi yakaladı.

Olayın Detayları

Alınan bilgiye göre, A.Ç. (34) Sağlık Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi’nde annesiyle yaşayan eski eşi Nagihan Can’ın (32) evine gitti. Evde çıkan tartışma sırasında A.Ç., eski eşi Nagihan Can’ı bıçakladı. Olay sırasında araya girmeye çalışan eski kayınbiraderi İbrahim Can (39) ve eski kayınvalidesi Fatma Can’ı (62) da bıçakla yaraladı.

Fatma Can’ın Kaçışı ve Takip

Yaralı halde evden çıkarak yakındaki bir iş yerine sığınan Fatma Can’ı takip eden A.Ç., Can’ı iş yerinde tekrar bıçakladı ve ardından olay yerinden uzaklaştı.

manisa vahşi cinayet

Müdahale ve Sonuç

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, Fatma Can’ın olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Nagihan Can ile kardeşi İbrahim Can ise kaldırıldıkları hastanede yaşamını yitirdi.

Şüphelinin Yakalanması

Şüphelinin yakalanması için çalışma başlatan polis, A.Ç.’yi suç aleti bıçakla birlikte yakaladı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.